Вітаю Вас Гість!
Четвер, 20.02.2020, 09:06
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Радіо онлайн

Міні чат

Опитування

У випадку виникнення конфліктів ми намагаємося розв’язати їх без будь-якого насильства.
Всего ответов: 19

Лічильник

Пошук

ПОГОДА

Погода в Черновцах

Календар

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Школа сьогодні

Чернівецька загальноосвітня школа I-III ступенів №30 має два навчальні корпуси:

в одному з них розташовані 16 кабінетів,

актова зала,

спортивний зал,

у другому - кабінет обслуговуючої праці,

кабінет техничної праці,

а також бібліотека.


Наша школа має свої особливості:
Виходячи з освітніх інтересів учнів, побажань батьків та враховуючи кадрове забезпечення, у 1-4-х класах відведено по 1 годині на підсилене вивчення української мови.

Учні 3-4-х класів продовжують вивчати курс "Українознавство" (по 0,5 год).

З метою забезпечення цілісності здійснення геометричної пропедевтики знань учнів початкових класів виділені години на вивчення курсу за вибором «Елементи геометрії» у 3-4 класах (по 0,5 год).

Виходячи з освітніх інтересів учнів, побажань батьків та враховуючи кадрове забезпечення, у 5-9-х класах відведено по 0,5 годин на підсилене вивчення української мови.

Враховуючи індивідуальні потреби учнів та з метою забезпечення базових знань з предмету, доповнений державний мінімум годин з математики у 5-6-х та з алгебри у 7-9 класах (по 0,5 год).

З метою формування громадянської свідомості, сприяння самоусвідомлення, самореалізації кожної особистості, вироблення в учнів гуманістичних життєвих принципів виділено години на вивчення курсу "Українознавство" у 5-9-х класах (по 0,5 год).

Для поглиблення знань учнів з історії міста Чернівців виділені години на вивчення курсу «Чернівці та чернівчани: від минулого до сьогодення» у 7-9-х класах (по 0,5 год).

Враховуючи інтереси та нахили учнів, з метою поглиблення й доповнення матеріалу шкільного курсу математики, забезпечення цілісності знань учнів та більш широкого їх використання у повсякденному житті, виділені години на вивчення факультативних курсів «Розв’язуємо текстові задачі» у 5-6-х класах (по 1год).

З метою формування образного мислення, естетичного сприймання, духовного збагачення школярів введено курс за вибором «Аналіз ліричного твору» для учнів 8-9-х класів (по 0,5 год).

Для підвищення якості навченості учнів, враховуючи освітні інтереси учнів та побажання батьків, відведено години на індивідуальні та групові заняття з таких предметів:

  • математики у 7-9-х класах по 0,5 год;
  • української мови у 5-6-х класах по 1 год.
  • індивідуальні освітні потреби учнів, кадрове, матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення, відповідно до рішення засідання педагогічної ради, протоколи від 05.03.2018 р. №4, від 31.05.2019 №9 учні 10-11 класів вивчатимуть на профільному рівні такі предмети: українська мова, історія України.

З метою забезпечення належного рівня знань учнів з навчальних предметів, збільшена кількість годин на вивчення предметів інваріантної складової з таких предметів:

  • матеметики (по 1 год) у 10-11 класах
  • англійської мови 1 год в 11 класі

З метою поглиблення, закріплення й розширення правописних знань з основних розділів української мови, формування орфографічної та пунктуаційної грамотності відведені години у 10 класі на вивчення курсів за вибором «Практикум із синтаксису української мови» (0,5 год.), «Орфографічний практикум» (0,5 год.).

Для поглиблення історичних знань учнів, розвитку їхнього історичного мислення шляхом аналізу діяльності видатних постатей відведено 1 годину на вивчення курсу "Визначні постаті України" в 11 класі.

З метою формування творчо обдарованої особистості, вдосконалення літературно-творчих здібностей учнів, вміння аналізувати програмові тексти відведено 1 годину в 11 класі на вивчення курсу за вибором «Поетична лабораторія».

Для підвищення якості навченості учнів та підготовки до ЗНО відведено години на індивідуальні заняття з таких предметів:

  • математики (по 0,5 год) у 10-11 класах
  • біології (по 0,5 год) у 10-11 класах
  • історії 0,5 год у 10 класі

англійської мови 0,5 год в 10 класі

  • - для всебічного розвитку учнів у школі діє творче дитяче об'єднання "Берегиня", до якого входять клуби, гуртки, секції різних напрямків;
  • - учнівське самоврядування здійснюється через учнівський комітет (учком).