Вітаю Вас Гість!
Четвер, 20.02.2020, 09:06
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Радіо онлайн

Міні чат

Опитування

У випадку виникнення конфліктів ми намагаємося розв’язати їх без будь-якого насильства.
Всего ответов: 19

Лічильник

Пошук

ПОГОДА

Погода в Черновцах

Календар

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

2016 - The Year of English

2016 - The Year of English

     Year of English -  Winner  Anastasia Stefanchuk  8 form
 

This is a dream bus. Every student of our school 30 dreams to travel to the Motherland of

the English  language – Great Britain.

With its help we can make a trip to English-speaking countries and to get acquainted with

their history,  traditions and customs. The English language makes pupils closer to each

other in this bus.

 2016 – Year of English and we are ready to take all pupils who love English in this red

double decker (the  symbol of England) and speak, sing, have fun.

Let’s come together right now.

Is it right or wrong

Try to find a place

We can all belong?

Be as one

Try to get on by if we unify?

We should really try.

 

 English teacher Tkachuk S.I

 

 

 

Міністерство освіти і науки України

Чернівецька міська рада

ЧЕРНІВЕЦЬКА  ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 30

Чернівецької міської ради

58022, м.Чернівці, вул.О.Щербанюка, 4; тел.(03722) 3-42-08, (03722) 3-61-64

Е-mail: cvznz-30@meta.ua Код ЄДРПОУ №21431299

 

НАКАЗ

 

02.02.2016 р.                                                  № 20

Про затвердження Плану заходів на 2016 р.

з реалізації «Програми вивчення та популяризації

англійської мови в Чернівецькій

загальноосвітній школі І-ІІІ

ступенів №30 на 2016-2020 роки»

та проведення «Року англійської мови»

На виконання «Програми вивчення та популяризації англійської мови в закладах освіти м.Чернівців на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням 2 сесії VII скликання Чернівецької міської ради від 24.12.2015 р. №48, Указу Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», розпорядження Чернівецької облдержадміністрації від 25.12.2015 № 944-р «Про затвердження Плану заходів із проведення у 2016 році в області Року англійської мови в Україні» та наказу Департаменту освіти та науки Чернівецької облдержадміністрації від 13.01.2016 № 8 «Про затвердження Плану заходів із проведення у 2016 році в навчальних закладах області Року англійської мови в Україні», наказу  управління освіти Чернівецької міської ради від 29.01.2016 року №52 «Про затвердження Плану заходів на 2016 р. з реалізації «Програми вивчення та популяризації англійської мови в закладах освіти м. Чернівців на 2016-2020 роки» та проведення «Року англійської мови», враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування та з метою сприяння її вивченню та популяризації

 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів на 2016 р. з реалізації «Програми вивчення та популяризації англійської мови в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №30 на 2016-2020 роки» (далі – Програми) та проведення Року англійської мови.

2. Адміністрації школи:

2.1. Ознайомити педагогічний колектив з Програмою та Планом заходів на 2016 р. на нараді при директорові.

2.2. Забезпечити виконання Плану заходів на 2016 р. та інформувати управління освіти Чернівецької міської ради про стан його виконання до 30 травня, 30 серпня, 30 листопада та 25 грудня 2016 року на електронну адресу: lmn79@list.ru

3. Наказ розмістити на сайті школи.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор школи                                                             В.І.Сальніков.

 

Виконавець:

Козак О.І.

 

Згідно плану заходів на 2016 рік з реалізації «Програми вивчення та популяризації англійської мови в Чернівецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 30 на 2016 – 2020 роки» та проведення Року англійської мови в лютому була забезпечена участь в он-лайн  тестуванні учнів 10-го класу (вчитель Ткачук С.І.), організованого представництвом видавництва «Макміллан Паблішерз» в Україні.

 

У проведенні Дня Святого Валентина брали участь як молодша, так і старша школа. В школі була зроблена скринька для валентинок. На великій перерві три купідона розносили листівки адресатам. Діти були в захваті. А старшокласники, в свою чергу, прикрасили шкільний хол стінгазетами. 

 

На базі ЗОШ № 30  25.03.2016 відбулося заняття віртуальної школи з англійської мови. Нашу школу відвідали методист міського управління освіти Недужко Л.М., вчителі англійської мови та одинадцятикласники. Віртуальна школа мала на меті повторити та систематизувати учням граматику англійської мови в рамках підготовки до  ДПА/ЗНО.

В кінці заняття було проведено обговорення.

 

 Англійська мовою казки

Англійська мова – мова одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування. Це офіційна мова у більш ніж 60 суверенних держав.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Дане рішення ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору .

Активно включилася в популяризацію вивчення англійської мови і бібліотека-філія №4 ЦБС м. Чернівців. В читальному залі бібліотеки відбулися літературно-казкові гостини "Добрі чарівники брати Грімм"  з  нагоди  230 річного ювілею з дня народження Вільгельма Грімма, одного з братів-казкарів.  Брати зібрали й видали у двох великих книжках німецькі народні казки. Найвідоміші їхні казки: «Хлопчик-Мізинчик», «Білосніжка і семеро гномів», «Спляча красуня», «Червоний капелюшок», «Попелюшка», «Вовк і семеро козенят», «Бременські вуличні музиканти», вважаючи, що вони мають таку ж вартість і будуть такі ж цікаві читачам, як і писані художні твори. Думка братів Грімм виявилась слушною. Казки, які вони зібрали, здобули величезну славу, їх читають тепер майже всіма мовами світу.

Метою заходу було залучення дітей до вивчення англійської мови через казку і гру. На свято завітали вихованці притулку для дітей ( директор Янчук Жанна Степанівна), для яких  бібліотекарі  підготували літературно - віртуальну презентацію про переваги вивчення іноземних мов, прочитали казку Братів Грімм «Бременські музиканти» українською мовою, а учні 8 класу ЗОШ №30 Соколик Максим, Михайлюк Захарій, Бібко Микола, Цуркан Валентин, Климчук Єлизавета,  Фурман Андрій, Матвієнко Меліса, Стефанчук Анастасія, Крестенюк Галина, Токарюк Тетяна  ( керівник – вчитель англ. мови Ткачук Світлана Іллівна) інсценізували цю казку англійською мовою. На закінчення свята діти вивчили назви героїв казки англійською мовою і отримали в подарунок розмальовки з казковими героями і солодкі подарунки.

Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є привілеєм і розкішшю. Колись і комп'ютери, так само як мобільні телефони, могли собі дозволити лише люди певного соціального прошарку. Зараз такі речі є предметами першої необхідності. Те ж можна сказати і про англійську. Будь-яка освічена людина просто зобов'язана володіти англійською мовою, тому що саме вона є її ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення.  Тому цей рік - рік англійської мови в Україні - можливо, допоможе закцентувати потребу у вивченні іноземної мови та вдосконаленні набутих раніше знань.

 Вчитель англ. мови ЗОШ №30 Ткачук Світлана Іллівна

 

 

Шекспірівські дні

Згідно плану заходів «Pоку англійської мови в Україні»  20 квітня 2016 року в нашій школі вчителями  Косяченко В.В. та Солоденіною Л.А. разом з учнями 9 класу було проведено урок присвячений Дню Драми та Поезії «2016 – W. Shakespeare Commemoration».  Школярі заздалегідь підготували крилаті вирази з творів відомого англійського драматурга. Під час уроку діти аналізували та коментували ці вирази, згадували найвідоміші твори митця, обговорювали  тему та сюжет  драми «Гамлет», якого вони вивчали на уроках світової літератури.

 

І знову свято в школі

Учні 1А та 1Б класів (вчитель англійської мови Ткачук С.І.) показали свої знання у вивченні літер англійського алфавіту. На святі «ABC Party» першокласники декламували вірші, співали пісні. Активну участь приймали і батьки учнів.

 

Конкурс учнівських творів «My Mother is the Best»

До Свята Матері в школі було оголошено конкурс  творів для учнів 2 – 10 класів.   Метою цього заходу було виховувати любов і пошану до батьків та старших, гордість за свою родину та державу. Найцікавіші думки, найлагідніші слова стали  основою для створення  портретів  мам. Результати  конкурсу та найкращі  роботи були представлені в шкільній газеті.

 

З 30.05 по 16.06 2016 в школі працював літній мовний табір. Заняття проводили вчителі англійської мови згідно плану міського управління освіти. Під час занять використовувалися лексичні картки та роздатковий матеріал. Діти переглядали англомовні відеоматеріали та розучували пісні, пов’язані з темами  занять. В кінці кожного заняття діти працювали над створенням свого мовного портфоліо. На останньому заняті були визначені кращі портфоліо. За перше місце Климчук Евеліна отримала солодкий подарунок. Діти залишили відгуки про проведений час у таборі. Вчителі вели щоденник мовного літнього табору.

 Толерантність - це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями. (Кофі Аннан)

Сучасний стан розвитку суспільства в Україні та в світі вказує на те, що проблема духовно-морального становлення й розвитку підростаючого покоління – одна з найбільш важливих і складних. Від її розв’язання залежить не тільки майбутнє України, але й світу. Сучасна людина живе в дуже різноманітному світі і тільки толерантність до інших людей і дотримання ними певних загальнолюдських  цінностей може врятувати наш світ від ворожнечі, конфліктів та війн.

 Класний керівник 9 класу та керівник шкільного  євро клубу «Глобус» Ткачук Світлана Іллівна  чітко спланувала роботу щодо проекту «День толерантності», залучивши до реалізації проекту учнів 9 класу ЗОШ № 30 та їхніх батьків. Метою проекту було спонукати учнів та їх батьків до толерантного ставлення до тих, хто не схожий на них, має інші погляди; залучити учнів до спільного обговорення проблеми толерантності у навчальному закладі, місті, світі.